Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Kolegium Regionalnej Izby Obrachunkowej w Bydgoszczy. Od lewej opiekun gminy Strzelno Andrzej Tatkowski, prezes RIO Daniel Jurewicz, Lidia Dudek i Włodzimierz Górzyński fot. Paweł Lachowicz

28 stycznia w siedzibie Regionalnej Izby Obrachunkowej w Bydgoszczy odbyło się spotkanie kolegium RIO z burmistrzem Strzelna Dariuszem Chudzińskim, radnymi Rady Miejskiej oraz wicestarostą mogileńskim i radnymi powiatowymi ze Strzelna.

Tematem spotkania było omówienie dramatycznej sytuacji finansowej, w której znajduje się gmina Strzelno, a którą pozostawił po sobie rządzący gminą przez 16 lat Ewaryst Matczak. Podczas spotkania prezes RIO Daniel Jurewicz przedstawił sytuację gminy z punktu widzenia RIO oraz sposoby pomocy gminie. Jedynym ratunkiem, by uratować gminę jest opracowanie i przyjęcie przez radnych programu naprawczego.

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 31 stycznia. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 30 I 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.