Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

W niedzielę w Wójcinie odbędą się wybory uzupełniające do Rady Gminy w jeziorach Wielkich fot. Paweł Lachowicz

Już w najbliższą niedzielę, 14 stycznia w Wójcinie (gm. Jeziora Wielkie) odbędą się wybory uzupełniające do Rady Gminy.

Głosować będą tylko mieszkańcy okręgu nr 6 obejmującego sołectwo Wójcin - część położona przy drodze prowadzącej od miejscowości Kożuszkowo do skrzyżowania w miejscowości Wójcin i dalej część sołectwa położona na północny - wschód od drogi prowadzącej od Strzelna do miejscowości Wójcin. Mieszkańcy wybierać będą spośród dwóch kandydatek zgłoszonych przez komitety wyborcze: KWW Niezależni (pełnomocnik Halina Płachcińska) i KWW Wójcin (pełnomocnik Angelika Ciesielczyk).
Do Rady Gminy kandyduje sołtys Wójcina Halina Płachcińska, lat 59 z Wójcina (lista nr 1) oraz Agata Kieszkowska, lat 25 z Wójcina (lista nr 2).
Mieszkańcy głosować będą w lokalu wyborczym, który mieści się w Szkole Podstawowej w Wójcinie w godzinach od 7.00 do 21.00.

Paweł Lachowicz, 12 I 2018

Droga - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.