Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Tomasz Krzesiński, Tatiana Urban i Robert Musidłowski złożyli kwiaty pod Pomnikiem Wdzięczności na rynku w Mogilnie   fot. Marek Holak

 W maseczkach i rękawiczkach, w przepisowej odległości od siebie 2 metrów - tak święta 1 maja jeszcze w Mogilnie nie obchodzono.

Co roku 1 maja, kilkudziesięciu działaczy lewicy z terenu powiatu mogileńskiego spotykało się na mogileńskim rynku, by pod Pomnikiem Wdzięczności złożyć kwiaty i uczcić Święto Pracy.

W tym roku ze względu na epidemię koronawirusa i zakaz zgromadzeń, większe spotkanie ludzi lewicy okazało się niemożliwe. Dlatego kwiaty symbolicznie złożyła tylko trzyosobowa delegacja SLD. Kwiaty składali: szefowa gminnych struktur SLD Tatiana Urban, przewodniczący Rady Powiatu Robert Musidłowski oraz szef powiatowych struktur, członek Zarządu Powiatu Tomasz Krzesiński. Robert Musidłowski zapalił także znicz po obeliskiem Jana Pawła II na rynku.

Marek Holak, 1 V 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.