Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Rolnictwo

Tradycyjnie 11 listopada w strzeleńskiej bazylice, podczas mszy świętej w intencji ojczyzny odbyła się uroczysta inauguracja dziewiętnastego sezonu jesienno-zimowych spotkań Klubu Dobrego Rolnika.

Konkurs rozegrany został w dwóch kategoriach - orki pługiem 3-skibowym tradycyjnym i 4-skibowym obracalnym.

Uczestnikami byli plantatorzy buraków z województw kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego.

Na targach, oprócz stoisk wystawienniczych znalazły się również stoiska gastronomiczne, rękodzielnicze, handlowe. Nie zabrakło też konkursów kulinarnych i atrakcji dla dzieci.

25 sierpnia na chwilę przed 11:00 zostały uroczyście otwarte XXII Pałuckie Targi Rolne oraz XVI Pałucka Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Żninie.

Już 25 i 26 sierpnia w Żninie odbędą się XXII Pałuckie Targi Rolne. Poniżej przedstawiamy jak najlepiej dojechać na wystawę, aby zapoznać się z najnowszą ofertą firm z branż rolniczych, szkółkarskich, paszowych, nawozowych i wielu innych. Podajemy także informacje o przygotowanych miejscach parkingowych.

Grand Prix jubileuszowych targów zdobyła Hurtownia Rolnik ze Strzelna.

W sobotę, 17 lutego w strzeleńskim domu kultury odbyła się konferencja dla rolników poświęconą probiotechnologii i zrównoważonemu rolnictwu.

W sobotni wieczór 16 grudnia w Szkole Podstawowej nr 1 im. ks. Piotra Wawrzyniaka w Mogilnie hodowcy gołębi zrzeszeni w mogileńskim Oddziale Polskiego Związku Hodowców Gołębi podsumowali tegoroczny sezon lotowy.

Burmistrz Ewaryst Matczak proponował, by podatek rolny zwiększyć z 40 zł w tym roku do 41 zł w przyszłym. Radni większością głosów uchwalili, że będzie to 43 zł.

Naprawdę - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.