Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Oferujemy usługi maszynami budowlanymi
W konferencji uczestniczyli rolnicy z różnych miejscowości województwa kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego fot. Paweł Lachowicz

W sobotę, 17 lutego w strzeleńskim domu kultury odbyła się konferencja dla rolników poświęconą probiotechnologii i zrównoważonemu rolnictwu.

O korzystnym wpływie probiotechnologii na plonowanie roślin i chów zwierząt mówiło sześć zaproszonych osób Sławomir Gacka, Jan Marczakiewicz, Bartosz Spychalski, Patryk Szerfenberg, Ryszard Bober i Marek Brunka. Konferencję prowadził dr Ryszard Stanek, a podsumowała ją Marta Adamowicz, kierownik działu technologii produkcji rolniczej KPODR w Minikowie, każdy miał też możliwość zadawania pytań ekspertom. Na stoisku Kujawskiego Centrum Mikroorganizmów ProBiotics Polska Mateusza Stanka można było nabyć fachową literaturę zachęcającą do stosowania probiotyków w gospodarstwach rolnych i hodowli zwierząt. Każdy chętny mógł też nabyć gotowe probiotyki. Organizatorami konferencji byli działający przy parafii pw. Św. Trójcy w Strzelnie Klub Dobrego Rolnika wraz z Kujawsko-Pomorskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Minikowie.

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 22 lutego.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 19 II 2018

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.