Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Sport

23 lutego w hali widowiskowo-sportowej w Mogilnie rozegrano drugi turniej eliminacyjny w ramach Grand Prix Mogilna w tenisie stołowym. W turnieju udział wzięło 56 osób.

Na kolejkę przed końcem rozgrywek Ligi Piłki Halowej w Dąbrowie Majka Siłowniki zapewniła sobie 2. pozycję na koniec rozgrywek. W meczu o wicemistrzostwo zespół Majki pokonał Pompę Team 4:3. Hat tricka zdobył Mikołaj Szczególski.

22 lutego w hali widowiskowo-sportowej w Mogilnie rozegrano II amatorski turniej siatkarskich drużyn mieszanych, w którym udział wzięło 15 drużyn, w tym 3 z Mogilna i 1 z Parlina (gm. Dąbrowa).

Małgorzata Szczudlik z Trzemeszna to zwyciężczyni tegorocznego konkursu sms-ego na najpopularniejszego sportowca ziemi mogileńskiej 2019 roku. Wygrała, ponieważ w najkrótszym czasie odpowiedziała prawidłowo na pytanie konkursowe.

Zespół z Pakości zapewnił sobie zwycięstwo w lidze na dwie kolejki przed końcem. Po tej kolejce szansę na podium w lidze stracił zespół Bez Nazwy.

Już po dwóch wygranych setach niedzielnego meczu z SMS Police, kibice mogli odśpiewać klubowy hymn Hej Sokoły!

W sobotę 15 lutego w Szkole Podstawowej w Gębicach rozegrano XV Turniej Walentynkowy w tenisie stołowym.

Ma nad nią w tej chwili 5 punktów przewagi, a do końca rozgrywek zostały dwie kolejki.

Wśród najpopularniejszych sportowców znaleźli się przedstawiciele czterech gmin: Mogilna, Trzemeszna, Strzelna i Dąbrowy i 5 dyscyplin sportowych - piłki nożnej, pływania, nordic walking, piłki ręcznej i tańca sportowego.

Drużyna Majki Siłowniki musiała uznać wyższość zespołu Turbo Grosik. Tym samym do Majki mocno zbliżyła się Pompa Team. Punkty stracił też czwarty w lidze zespół Bez Nazwy.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.