Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Podczas finału nie brakowało efektownych obron fot. Damian Stawski

Faworyci nie zawiedli. W turnieju męskim zwyciężyła para z Trzemeszna, wśród kobiet z Mogilna.

26 sierpnia w Wiecanowie rozegrany został turniej Masters, czyli finał turnieju siatkówki plażowej cyklu Fala 2018, w którym udział wzięły najlepsze drużyny żeńskie i męskie tych wakacji. W grupie A turnieju męskiego wystąpili: Kamil Kabaciński/Marek Kowalczyk, Robert Salamon/Szymon Wójcik, Artur Zawadzki/Maciej Gałczyński, Hubert Laskowski/Kacper Laskowski. W grupie B zagrali: Armin Konieczny/Mateusz Mrówczyński, Wojciech Nurczyński/Michał Nurczyński, Marcin Duszyński/Mateusz Liberkowski, a nie dojechała para Romuald Marczewski/Michał Marczewski z Wylatowa.

W turnieju kobiet zmierzyli się: Marlena Kolberg/Klaudia Nowopolska, Agata Światlak/Klaudia Lisiecka, Justyna Bąk-Duszyńska/Magdalena Zawadzka oraz Agata Szpringer/Hanna Pioterek.

Faworyci jeżeli chodzi o pary nie zawiedli i wygrali ci, którzy po zwycięstwa w ciągu cyklu (w sumie 8 turniejów eliminacyjnych) wygrywali najwięcej. Wśród panów najlepsza okazała się para Kamil Kabaciński/Marek Kowalczyk z Trzemeszna. Wśród pań bezkonkurencyjne były Agata Światlak z Klaudią Nowopolską.

Więcej zdjęć w naszej galerii. Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemi Mogileńskiej w czwartek, 30 sierpnia.

Damian Stawski, 27 VIII 2018

Naprawdę - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.