Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Całe spotkanie w barwach Piasta rozegrał Arkadiusz Wilk fot. Damian Stawski

Drużyna z Kołodziejewa wygrała na własnym boisku ze Zniczem Rojewo 4:2.

26 sierpnia w II kolejce klasy A Piast Kołodziejewo na własnym boisku podejmował Znicza Rojewo. Do przerwy w Kołodziejewie było 2:0. Prowadzenie gospodarzom dał strzałem po rzucie rożnym Erwin Woźniak i była to jego druga bramka w drugim spotkaniu. Wynik na 2:0 jeszcze przed przerwą podwyższył Piotr Łabuszyński.

Po przerwie goście wykorzystali rzut karny i było 2:1. Piast jednak kontrolował spotkanie. Na 3:1 wynik podwyższył Piotr Bachanek, który minął trzech rywali i uderzył z 16 metrów nie do obrony. Później miała miejsce dość kuriozalna sytuacja, kiedy piłkarz Znicza przewrócił się na piłce przed polem karnym, a sędzia odgwizdał rzut wolny. Goście wykorzystali tą sytuacji, a Wojciech Nawrot w tej sytuacji był bez szans. Piast jednak ponownie wyszedł na dwubramkowe prowadzenie, którego nie oddał do końca. Wpuszczony z Piotra Bachanka Piotr Kędziora minął na skrzydle trzech zawodników i wrzucił piłkę w pole karne, a tam Piotr Łabuszyński tylko dołożył nogę i ustalił wynik spotkania na 4:2 dla Piasta.

Damian Stawski, 27 VIII 2018

Sklep

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.