Całe spotkanie w barwach Piasta rozegrał Arkadiusz Wilk fot. Damian Stawski

Drużyna z Kołodziejewa wygrała na własnym boisku ze Zniczem Rojewo 4:2.

26 sierpnia w II kolejce klasy A Piast Kołodziejewo na własnym boisku podejmował Znicza Rojewo. Do przerwy w Kołodziejewie było 2:0. Prowadzenie gospodarzom dał strzałem po rzucie rożnym Erwin Woźniak i była to jego druga bramka w drugim spotkaniu. Wynik na 2:0 jeszcze przed przerwą podwyższył Piotr Łabuszyński.

Po przerwie goście wykorzystali rzut karny i było 2:1. Piast jednak kontrolował spotkanie. Na 3:1 wynik podwyższył Piotr Bachanek, który minął trzech rywali i uderzył z 16 metrów nie do obrony. Później miała miejsce dość kuriozalna sytuacja, kiedy piłkarz Znicza przewrócił się na piłce przed polem karnym, a sędzia odgwizdał rzut wolny. Goście wykorzystali tą sytuacji, a Wojciech Nawrot w tej sytuacji był bez szans. Piast jednak ponownie wyszedł na dwubramkowe prowadzenie, którego nie oddał do końca. Wpuszczony z Piotra Bachanka Piotr Kędziora minął na skrzydle trzech zawodników i wrzucił piłkę w pole karne, a tam Piotr Łabuszyński tylko dołożył nogę i ustalił wynik spotkania na 4:2 dla Piasta.