Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Co ciekawe Kujawianka Strzelno pierwsza otworzyła wynik meczu z Goplanią, ale potem było już tylko gorzej fot. Damian Stawski

Kujawianka Strzelno uległa wiceliderowi tabeli klasy okręgowej 1:6. Honorowego gola zdobył Mariusz Łęga.

8 września w meczu V kolejki klasy okręgowej Kujawianka Strzelno grała na wyjeździe z wiceliderem tabeli Goplanią Inowrocław. W 11 min to podopieczni trenera Jacka Sobczaka wyszli na prowadzenie po golu z rzutu karnego Mariusza Łęgi. W 22 min Goplania doprowadziła do wyrównania. Z rzutu wolnego przymierzył Arkadiusz Makowiecki. W 38 min na prowadzenie Goplanię wyprowadził Szymon Skalski. Jeszcze przed przerwą Goplania mogła prowadzić 3:1, ale Arkadiusz Makowiecki nie wykorzystał rzutu karnego.

Po przerwie strzelała już tylko Goplania. W 51 min Krystian Szeluga strzela na 4:1 dla gospodarzy. W 73 min Arkadiusz Makowiecki rehabilituje się za niewykorzystany rzut karny i zdobywa swojego drugiego gola w tym meczu podwyższając wynik na 4:1. Licznik Goplanii zatrzymał się jednak dopiero na sześciu. Na 5:1 gola zdobył Dominik Kostrzak, a na 6:1 w 85 min wynik meczu ustalił Łukasz Paczkowski.