Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Promień Szczepanowo dwukrotnie prowadził w Kcyni, zwycięstwa jednak nie udało się dowieźć do końcowego gwizdka. fot. Damian Stawski

Gole dla Promienia Szczepanowo zdobyli Dawid Błażejewski i Mateusz Mec.

9 września Promień Szczepanowo grał na wyjeździe z Orłem Kcynia. Na papierze to Promień był faworytem tego spotkania. Już w 3 min prowadzenie przyjezdnym dał Dawid Błażejewski, ale dwie minuty później był już remis, który utrzymał się do przerwy. W 55 min Promień znów wyszedł na prowadzenie w tym spotkaniu, tym razem strzelcem gola okazał się być Mateusz Mec. Trzech punktów nie udało się jednak dowieźć do końca. W 71 min zespół Orła doprowadził do wyrównania, ustalając wynik meczu na 2:2.