Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Tego strzału Juliusz Kulczewski zawodnik Taranta Wójcin nie był w stanie obronić fot. Paweł Lachowicz

Pomimo słabego bilansu rywali, podopieczni Dariusza Budkiewicza nie zamierzali ich lekceważyć.

9 września Tarant Wójcin rozegrał na własnym boisku III kolejkę bydgoskiej klasy B. Przeciwnikiem byli Czarni Wierzchosławice. Przed niedzielnym meczem rywal wójcinian po dwóch kolejkach zajmował ostatnie miejsce w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym i bramkowym. Gospodarze po zdobyciu punktu w Sikorowie starali się zdobyć kolejne trzy punkty.

W niedzielnym meczu kibice mogli obejrzeć wiele bramek i jeszcze więcej sytuacji podbramkowych z obydwu stron. Gra zawodników Taranta w ofensywie wyglądała nieźle, ale defensywnie, jako drużyna zaprezentowali się słabo. Ostatecznie pokonali Czarnych 7:3 (3:1). Bramki dla Taranta strzelili: Radosław Kozłowski (4) , Radosław Konieczka (1), Tomasz Hałas (1) i Maciej Szeląg (1).

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 10 IX 2018

Radni - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.