Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Zespół z Grochowisk zainkasował gospodarzom z Dąbrowy 6 goli. fot. Damian Stawski

Strzelcem honorowej bramki w meczu z LZS Grochowiska Księże był Marcin Hałajczak. Olimpia przegrała 1:6.

Olimpia Dąbrowa zmaga się z poszukiwaniami trenera na stałe. Z prowadzenia zespołu zrezygnował Piotr Dobrzyński i widać, że wpłynęło to mocno na poziom gry piłkarzy z Dąbrowy, którzy w dotychczasowych spotkaniach w klasie B nie zdołali zdobyć chociażby bramki. Miało się to zmienić w rozgrywanym 9 września spotkaniu z LZS Grochowiska Księże.

Od początku to jednak goście dominowali w tym spotkaniu i w 17 min wyszli na prowadzenie po strzale głową Macieja Owczarzaka. W 23 min było już 2:0 dla zespołu z Grochowisk, tym razem składną akcję wypracowaną na skrzydle wykończył Janusz Judek. W pierwszej części spotkania więcej goli już nie padło. W drugiej kibice w Dąbrowie zobaczyli ich jednak już pięć, w tym cztery dla rywali. Olimpii udało się zdobyć pierwszą bramkę w tym sezonie i honorową w tym spotkaniu w 76 min. Był to gol na 4:1, a strzelcem był Marcin Hałajczak.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Damian Stawski, 10 IX 2018

Radni - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.