Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Na zdjęciu piłkę prowadzi Marcin Szymański. fot. Damian Stawski

Do 92 min Noteć Gębice przegrywała z Pałuczanką w Żninie.

6 października w meczu VIII kolejki klasy A Noteć Gębice na wyjeździe grała z Pałuczanką Żnin. Od początku zdecydowaną przewagę mieli gospodarze ze Żnina. Świetnie między słupkami spisywał się jednak tego dnia Bartek Kurowski, który do przerwy zachował czyste kontu. W 39 min konto bramkowe udało się za to otworzyć Noteci. Od połowy boiska ruszył z piłką Damian Brończyk, minął dwóch rywali i w sytuacji sam na sam z bramkarzem umieścił piłkę w siatce. Gole nie padały aż do 80 min. Wtedy Pałuczanka zdobyła gola wyrównującego wykorzystując rzut rożny. W 85 min goście sygnalizowali faul na Damianie Brończyku, sędzia jednak niczego nie zauważył i Pałuczanka wyprowadziła kontrę, która dała jej prowadzenie 2:1. Ostatecznie jednak oba zespoły musiały zadowolić się podziałem punktów. W 92 min gola na 2:2 zdobył Damian Radecki. Piłkę w pole karne wrzucał Daniel Aleksandrowicz, obrońca Pałuczanki wybił piłkę na 16 m wprost pod nogi Damiana Radeckiego, a ten precyzyjnym strzałem nie dał szans bramkarzowi.