Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Kujawianka Strzelno odniosła piątą z rzędu porażkę, tym razem w Baruchowie.

6 października Kujawianka Strzelno w wyjazdowym spotkaniu klasy okręgowej grała z  GKS Baruchowo. Drużyna Jacka Sobczaka do Baruchowa pojechała w 11-osobowym składzie. Spotkanie od początku dobrze ułożyło się dla gospodarzy, którzy w 10 min objęli prowadzenie. GKS Baruchowo rozegrało krótki rzut rożny, dośrodkowanie w pole karne i strzałem głową bramkarza Kujawianki z 5 m pokonał Piotr Kierus. Chwilę później goście ze Strzelna mieli okazję by wyrównać wynik. Maciej Skoczylas uderzył piłkę z 25 m, piłkę na bok sparował goalkeeper gospodarzy, do niej dopadł Konrad Sobczak i w sytuacji sam na sam trafił wprost w bramkarza.

Po przerwie gospodarze z Baruchowa postawili kropkę nad "i". Kujawianka źle wykonała rzut z autu i sprokurowała sytuację dla gospodarzy, którą na gola zamienił Rafał Lisota. Goście mieli sytuację ku odrobieniu strat. Kacper Kasztelan próbował pokonać bramkarza strzałem z dystansu, a Marcin Grabarek trzykrotnie groźnie uderzał głową, bezskutecznie.

Damian Stawski, 8 X 2019

Radni - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.