Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

fot. Damian Stawski

Podopieczni Tomasza Gorgonia 4:1 pokonali LZS Grochowiska Księże. Po dwa gole zdobyli Łuczak i Wojciechowski.

7 października rezerwy Pogoni podejmowały na boisku treningowym w Mogilnie zespół LZS Grochowiska Księże, który do tego spotkania zajmował pozycję lidera klasy B. Do przerwy to goście prowadzili 1:0. Pogoń miała swoje sytuacje, ale nie potrafiła ich zamienić na gola.

Inaczej sytuacja wyglądała po przerwie. Podopieczni Tomasza Gorgonia zainkasowali rywalom cztery gole. Najpierw do wyrównania doprowadził Damian Łuczak po podaniu ze skrzydła od Macieja Konieczki. Na 2:1 ponownie gola zdobywa Damian Łuczak tym razem po indywidualnej akcji i strzale w długi róg. Na 3:1 w sytuacji sam na sam z bramkarzem wynik podwyższył Waldemar Wojciechowski po podaniu od Pawła Kasprowicza. Wynik na 4:1 z najbliższej odległości ustalił Waldemar Wojciechowski po wysokim dośrodkowaniu Macieja Konieczki. W końcówce świetną interwencją w sytuacji sam na sam popisał się bramkarz rezerw Maciej Lewandowski.

Damian Stawski, 8 X 2018

Promile - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.