Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Bohaterem spotkania został Piotr Bachanek, zdobywca hat tricka dla Piasta.

6 października w meczu VIII kolejki klasy A w derbach gminy Janikowo Piast Kołodziejewo na własnym boisku podejmował drużynę Zootechnika Kołuda Wielka. Pierwsi w Kołodziejewie prowadzenie objęli przyjezdni. Jeden z zawodników Zootechnika minął trzech obrońców, uderzył z tzw. czuba i piłka wkręciła się do bramki bronionej przez Pawła Kroka.

Kolejne ciosy w tym spotkaniu należały już jednak do gospodarzy. Dariusz Swojnóg zagrał ładną klepkę z Mateuszem Szpuleckim, potem piłka trafiła w pole karne do Piotra Bachanka i ten praktycznie mając przed sobą już pustą bramkę wyrównał na 1:1. Na prowadzenie 2:1 Piasta Kołodziejewo wyprowadził Bachanek, tym razem zszedł do środka i uderzeniem w długi róg pokonał bramkarza. Jeszcze przed przerwą Piotr Bachanek skompletował klasycznego hat tricka. Zdecydował się na atomowe uderzenie z rzutu wolnego z około 30 m i piłka wpadła w samo okienko bramki strzeżonej przez Przemysława Tomaszewskiego. Po przerwie błąd Artura Niewiadomskiego, który traci piłkę, goście dzięki temu wyprowadzili szybką kontrę i zdobyli gola kontaktowego. Była to jednak ostatnia bramka w tym meczu. Piast po serii trzech przegranych odniósł czwarte w sezonie zwycięstwo.