Bohaterem spotkania został Piotr Bachanek, zdobywca hat tricka dla Piasta.

6 października w meczu VIII kolejki klasy A w derbach gminy Janikowo Piast Kołodziejewo na własnym boisku podejmował drużynę Zootechnika Kołuda Wielka. Pierwsi w Kołodziejewie prowadzenie objęli przyjezdni. Jeden z zawodników Zootechnika minął trzech obrońców, uderzył z tzw. czuba i piłka wkręciła się do bramki bronionej przez Pawła Kroka.

Kolejne ciosy w tym spotkaniu należały już jednak do gospodarzy. Dariusz Swojnóg zagrał ładną klepkę z Mateuszem Szpuleckim, potem piłka trafiła w pole karne do Piotra Bachanka i ten praktycznie mając przed sobą już pustą bramkę wyrównał na 1:1. Na prowadzenie 2:1 Piasta Kołodziejewo wyprowadził Bachanek, tym razem zszedł do środka i uderzeniem w długi róg pokonał bramkarza. Jeszcze przed przerwą Piotr Bachanek skompletował klasycznego hat tricka. Zdecydował się na atomowe uderzenie z rzutu wolnego z około 30 m i piłka wpadła w samo okienko bramki strzeżonej przez Przemysława Tomaszewskiego. Po przerwie błąd Artura Niewiadomskiego, który traci piłkę, goście dzięki temu wyprowadzili szybką kontrę i zdobyli gola kontaktowego. Była to jednak ostatnia bramka w tym meczu. Piast po serii trzech przegranych odniósł czwarte w sezonie zwycięstwo.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Damian Stawski, 8 x 2018

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.