Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Pomimo starań Tarantowi (niebieskie stroje) nie udało się pokonać lidera rozgrywek fot. Paweł Lachowicz

Noteć Inowrocław przyjechała po zwycięstwo i zdobyła 6 goli na boisku w Wójcinie.

W meczu 7 kolejki ligowej bydgoskiej klasy B, Tarant Wójcin na własnym boisku rozegrał 7 października kiepskie spotkanie z Notecią Inowrocław. Lider rozgrywek okazał się zbyt silnym przeciwnikiem dla wójcinian. Przez cały mecz gospodarze byli zdecydowanie drużyną gorszą. Grali chaotycznie, wyraźnie widać było między nimi brak współpracy. Szybko tracili piłkę, co efektywnie wykorzystywał przeciwnik. Drużyna Noteci potwierdziła swoją grą, że zasługuje na fotel lidera. Jedynym usprawiedliwieniem dla podopiecznych Dariusza Budkiewicza jest fakt, że kolejny raz grali w innym składzie niż zazwyczaj. Już w pierwszej połowie goście zaserwowali gospodarzom aż 4 bramki. Po przerwie dołożyli jeszcze dwie, kończąc mecz wynikiem 0:6 (0:4).

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 8 X 2018

Radni - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.