Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Mecze były bardzo emocjonujące fot. Paweł Lachowicz

27 października w hali sportowej w Strzelnie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o puchar prezesa Stowarzyszenia Pomocna Dłoń w Strzelnie Pawła Jankowskiego.

Turniej wplótł się w obchody 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Do rywalizacji oprócz drużyny KS Strzelno działającej przy Stowarzyszeniu zgłosiły się zaprzyjaźnione zespoły, a wśród nich Team Toruń, UKS Słowak NKA Kruszwica oraz Sławsk Wielki. Turniej odbył się systemem każdy z każdym. W trakcie meczów kibice zgromadzeni na sali mogli podziwiać wiele bardzo emocjonujących sytuacji oraz walki o każdy punkt. Był to już kolejny turniej zorganizowany przez Stowarzyszenie Pomocna dłoń przy współpracy strzeleńskiego Domu Kultury oraz SOSW w Strzelnie.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 30 X 2018

Sport: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Sport

Więcej: Sport

loading...
Więcej: Sport

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.