Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Maciej Szeląg odbiera piłkę przeciwnikowi od tyłu naciera Radosław Palmowski. Całość obserwuje i asekuruje Damian Jaroszewski fot. Paweł Lachowicz

Za tydzień Tarant na wyjeździe rozegra ostatni mecz jesiennej rundy - i będzie to ciężki derbowy u sąsiadów w Ostrowie.

Tarant Wójcin w niedzielę rozegrał ostatnie spotkanie ligowe jesiennej rundy na własnym boisku, gdzie zmierzył się z Kujawiakiem Sukowy. Przed meczem goście zajmowali ostatnie miejsce w tabeli. Jednak wójcinianie twierdzili, że wynik Kujawiaka może być mylący, gdyż różnice punktowe pomiędzy drużynami z miejsc VI-XII były niewielkie.

Niedzielny mecz okazał się bardzo emocjonującym widowiskiem. Trzymał w napięciu do ostatnich chwil. Ale warto zauważyć, że nie było to najlepsze spotkanie w wykonaniu zawodników Taranta. Najbardziej irytujące w ich grze były banalne straty, które kończyły się groźnymi kontrami sukowian. Na wyróżnienie zasługuje gra pary stoperów Macieja Szeląga i Dariusza Ciesielczyka, którzy w tym spotkaniu musieli wykonać tytaniczną pracę. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla gospodarzy. Natomiast w drugiej połowie podopieczni Dariusza Budkiewicza strzelili jeszcze dwie bramki tracąc jedną. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:1 (1:0). Bramki w meczu dla Taranta strzelili: Radosław Kozłowski, Radosław Konieczka i Radosław Palmowski. Za tydzień Tarant na wyjeździe rozegra ostatni mecz jesiennej rundy. Będzie to mecz derbowy z Gromem Ostrowo.

Więcej zdjęć w naszej galerii

Paweł Lachowicz, 30 X 2018

Sport: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Sport

Więcej: Sport

loading...
Więcej: Sport

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.