Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Piast Kołodziejewo pokonał na wyjeździe Zagłębie Piechcin 2:1.

28 października Piast Kołodziejewo grał na wyjeździe z Zagłębiem Piechcin. Do przerwy prowadzili gospodarze po trafieniu z rzutu wolnego z 16 metra. Piast jednak mimo jednobramkowej straty również miał częściowe powody do zadowolenia. W 40 min bramkarz sfaulował przed polem karnym Piotra Bachanka i za to zagranie zobaczył czerwoną kartkę.

Po przerwie Piast odrobił straty, a nawet doprowadził do wygranej w tym spotkaniu. Do wyrównania doprowadził strzałem z rzutu karnego Sebastian Basiński, a 3 punkty strzałem z 30 m z rzutu wolnego dał Piotr Bachanek. Zagłębie Piechcin miało szansę by wyrównać. Piasta uratował jednak Paweł Krok, który precyzyjny strzał z rzutu wolnego w końcówce zdołał sparować na słupek.

Damian Stawski, 30 X 2018

Radni - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.