Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Podczas meczu można było obejrzeć sporo ciekawych sytuacji pod bramkami fot. Paweł Lachowicz

Jesienną rundę rozgrywek Tarant zakończył na V miejscu tabeli mając na koncie 16 pkt, natomiast Grom na X miejscu z 9 pkt.

W ostatnim w sezonie jesiennym meczu ligowym bydgoskiej B-klasy zmierzyły się dwie drużyny zza miedzy. W derbowym meczu na boisku sportowym w Ostrowie (gm. Strzelno) miejscowy Grom podejmował Taranta Wójcin (gm. Jeziora Wielkie). Mecz jedynie w pierwszej połowie miał wyrównany przebieg. Po przerwie na boisku zdecydowanie dominowali podopieczni Dariusza Budkiewicza. W całym meczu piłka po strzałach gości pięć razy lądowała na słupkach lub poprzeczce bramki Gromu.

Ostatecznie Tarant wygrał 3:0 po celnych strzałach: Macieja Sadowskiego, Radosława Konieczki i Piotra Kwiatkowskiego. Bardzo dobre spotkanie zagrała cała linia defensywna Taranta Maciej Aleksiejuk - Dariusz Ciesielczyk oraz Maciej Szeląg - Bartosz Zachulski. Był to pierwszy mecz w sezonie, który wójcinianie wygrali do zera.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 5 XI 2018

Droga - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.