Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Przemysław Borys z Pogranicza (czerwony strój)miał nie lada problem poradzić sobie z nacierającym na niego zawodnikiem Zootechnika. Jednak wyszedł z tej sytuacji zwycięsko fot. Paweł Lachowicz

Decydującego o zwycięstwie gola zdobył Patryk Sulanowski.

Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie swój ostatni mecz na własnym boisku w sezonie jesiennym rozgrywek ligowych bydgoskiej A-klasy rozegrało z Zootechnikiem Kołuda Wielka. Mecz szczególnie dla gości jawił się jako szansa na poprawę swojej sytuacji w tabeli rozgrywek. Aktualnie zajmuje ostatnie miejsce.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo. Po przerwie, to podopieczni Marcina Kaźmierczaka zabrali się do pracy. W 59 min spotkania, po błędzie obrońców gości Patryk Sulanowski pokonał stojącego na bramce prezesa Zootechnika Przemysława Tomaszewskiego i ze spokojem skierował piłkę w światło bramki. Do końca meczu kibice mieli możliwość obejrzenia jeszcze kilku dobrych akcji, ale wynik spotkania pozostał bez zmian. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1:0.