Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Na zdjęciu Monika Pyrek w mogileńskiej hali. fot. Damian Stawski

Była lekkoatletka poprowadziła zajęcia w ramach alternatywnych lekcji WF. W Mogilnie pojawiła się także sprinterka Marika Popowicz-Drapała.

5 i 6 listopada w hali widowiskowo-sportowej w Mogilnie odbyły się zajęcia w ramach projektu Kinder+Sport Alternatywne Lekcje WF, które prowadzi fundacja Moniki Pyrek. Była tyczkarka osobiście poprowadziła zajęcia z grupą 550 dzieci z gminy Mogilno. W sumie zajęcia te w tym roku mają odbyć się w 15 miastach w Polsce. Mogilno jest jednym z nich. W ramach tych zajęć we wtorek 6 listopada pojawiła się również inna lekkoatletka, pochodząca z Kruchowa (gm. Trzemeszno), sprinterka Marika Popowicz-Drapała. Lekcje w Mogilnie odbyły się z wykorzystaniem inteligentnych technologii.

Więcej zdjęć w naszej galerii. Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemi Mogileńskiej w czwartek, 8 listopada.

Damian Stawski, 7 XI 2018

Promile - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.