Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Wyróżnione w turnieju strzeleńskie zawodniczki. Od lewej: Zuzanna Rozkwitalska, Oliwia Wawrzyniak i Izabela Janowska fot. Magdalena Lachowicz

10 listopada w hali sportowej w Strzelnie odbył się turniej piłki ręcznej 100 lat niepodległości.

W turnieju wzięło udział 10 drużyn z Włocławka, Kcynii, Kowalewa Pomorskiego, Dąbrowy Chełmińskiej, Orchowa i Strzelna. Mecze odbywały się na dwóch salach w kategorii dziewcząt rocznika 2003 i 2007 i rozgrywane były 2 razy po 12 min. Wszystkie drużyny z rąk organizatora turnieju Marii Ignaczak otrzymały puchary i piłki dla drużyny. Natomiast zwycięzcy indywidualni otrzymali nagrody rzeczowe w postaci akcesoriów sportowych ufundowane przez Urząd Miejski w Strzelnie, Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Strzelnie oraz dyrekcję Szkoły Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi w Strzelnie. W przerwach między meczami wszyscy mogli skosztować słodkich wypieków i pizzy. Organizatorem turnieju był UKS Mata w Strzelnie.

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 15 listopada. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 13 XI 2018

Sport: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Sport

Więcej: Sport

loading...
Więcej: Sport

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.