Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Trwa plebiscyt na najpopularniejszych sportowców. Głosować można za pośrednictwem kuponów wyciętych z tygodnika Pałuki lub za pośrednictwem sms-ów. Przypominamy: ważny głos musi zawierać nazwiska lub numery TRZECH RÓŻNYCH sportowców.

Wszyscy, którzy chcą wesprzeć swoich kandydatów i poprawić ich wynik w klasyfikacji ogólnej mogą do redakcji w Mogilnie (ul. Ogrodowa 1) dostarczać kupony wycięte z papierowych wydań naszego tygodnika. Można także skorzystać z opcji wysyłania sms-ów. Aby w ten sposób zagłosować na sportowca ziemi mogileńskiej należy na numer 73601 wysłać sms-a o treści "TPM. numer sportowca, numer sportowca, numer sportowca" (koszt 3 zł netto; 3,69 zł brutto).
Przypominamy, zarówno na kuponach jak i w treści sms-ów, należy wpisywać nazwiska lub numery trzech różnych sportowców z list opublikowanych w naszym tygodniku. Kupony lub sms-y, które tego warunku nie spełnią nie są ważne.
Spośród osób głosujących na sportowców przy użyciu telefonów komórkowych także zostanie wyłoniony zwycięzca, który otrzyma nagrodę rzeczową.
Szczegóły w regulaminie plebiscytu.
Kandydaci na sportowca.

(mr), 19 XII 2018

Sklep

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.