Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

MKS Trzemeszno zajął w turnieju trzecie miejsce fot. Damian Stawski

Żacy prowadzeni przez Sebastiana Warzechę wygrali turniej żaków rozgrywany w Mogilnie. Trzecie miejsce zajął MKS Trzemeszno.

12 stycznia w hali widowiskowo-sportowej w Mogilnie rozegrano turniej żaków. W turnieju wzięły udział dwie drużyny reprezentujące Pogoń Mogilno, a oprócz tego Olimp Strzelno, MKS Trzemeszno, Gopło Kruszwica, Notecianka Pakość, Unia Janikowo oraz Zootechnik Kołuda Wielka. Turniej pewnie wygrał Olimp Strzelno, który stracił punkty jedynie w zremisowanym spotkaniu z MKS Trzemeszno. Trzecie miejsce zajął właśnie MKS Trzemeszno, Pogoń I Mogilno była czwarta, natomiast Pogoń II Mogilno uplanowała się na ósmej pozycji.

Więcej zdjęć w naszej galerii. Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemi Mogileńskiej w czwartek, 17 stycznia.

Damian Stawski, 14 I 2019

Sklep

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.