Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Kibice specjalnie na zawody ułożyli hasła dopingujące swoich zawodników, które wykrzykiwali podczas poszczególnych konkurencji fot. Paweł Lachowicz

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Jeziorach wzorem lat ubiegłych podczas trwających ferii zimowych zorganizował dla chętnej młodzieży szkolnej z całej gminy Jeziora Wielkie turniej sportowo-rekreacyjny Pluszowy miś.

Była to już 30. edycja turnieju zorganizowana przez jeziorański ośrodek. We wtorek, 15 stycznia do sportowej rywalizacji przystąpiły reprezentacje dwóch szkół podstawowych: w Wójcinie i Jeziorach Wielkich. Obie szkoły wystawiły po dwie 4-osobowe reprezentacje w dwóch kategoriach wiekowych klas I-IV i V-VIII. Turniej składał się z 12 konkurencji, po 6 dla każdej z reprezentacji, w tym jednej konkurencji dla opiekuna, którego wynik doliczany był do punktacji drużyn. Zwycięskie drużyny otrzymały nagrody rzeczowe w postaci artykułów sportowych na wyposażenie szkoły.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 16 I 2019

Sklep

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.