Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Mecz finałowy pomiędzy Mariuszem Szyszkowiczem ze Strzelna, a Piotrem Adamczykiem z Zielenia (gm. Trzemeszno) fot. Paweł Lachowicz

9 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich odbył się Otwarty Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego.

Do turnieju przystąpiło 26 amatorów powyżej 18 roku życia z przynajmniej 10-letnią przerwą w rozgrywkach ligowych. W sumie przy pięciu stołach rywalizowali zawodnicy z Jezior Wielkich, Zbytowa, Zielenia, Kleczewa, Kopydłowa, Radziejowa, Janikowa, Gaju, Dąbrowy Górniczej.

Mecze, które sędziowali nawzajem zawodnicy rozgrywane były systemem rosyjskim, czyli do dwóch przegranych. Sędzią technicznym był Krzysztof Zwoliński. Dla najlepszych zawodników przygotowane były puchary i nagrody rzeczowe, które wręczał dyrektor GOKiR Krzysztof Zwoliński.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 11 II 2019

Sklep

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.