Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Zawodnicy rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych z podziałem na kategorie indywidualne i drużynowe fot. Paweł Lachowicz

10 lutego w hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Orchowie po raz drugi w historii odbył się Turniej Karate o Puchar Wójta Gminy Orchowo Jacka Misztala.

W zawodach wzięło udział ponad 100 zawodników, którzy rywalizowali na 4 stanowiskach w różnych kategoriach wiekowych z podziałem na kategorie indywidualne i drużynowe.  W zawodach oprócz młodych karateków z gminy Orchowo rywalizowali też zawodnicy z terenów ukazywania się naszej gazety, czyli z Mogilna i Strzelna.

Organizatorami zawodów był Inowrocławski Klub Sportowy Karate, Sekcja Karate w Orchowie przy współudziale  gminy Orchowo oraz dyrekcji Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orchowie. Honorowy patronat sprawował wójt Jacek Misztal.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 11 II 2019

Radni - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.