Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

W tym roku otrzymaliśmy więcej kuponów od naszych Czytelników niż w ubiegłorocznym plebiscycie. Przyszła także rekordowa ilość SMS-ów. fot. Marek Holak

Komisja plebiscytowa zliczyła wszystkie nadesłane kupony i otrzymane sms-y. Poniżej publikujemy złotą dziesiątkę Najpopularniejszych Sportowców Ziemi Mogileńskiej w kolejności alfabetycznej.

Po otrzymaniu od Czytelników ostatnich kuponów, dzisiaj (piątek, 15 lutego) od 14.00 komisja plebiscytowa w Mogilnie, w redakcji Pałuk przy ul. Ogrodowej rozpoczęła liczenie głosów w XVIII Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Ziemi Mogileńskiej 2018 Roku. Dodając do tego głosy otrzymane drogą sms-ową, kilka minut po 19.00 wiedzieliśmy już, kto został Najpopularniejszym Sportowcem 2018 Roku.

Poniżej publikujemy Złotą Dziesiątkę, ale w kolejności alfabetycznej. Rozstrzygnięcie plebiscytu odbędzie się oficjalnie podczas Bankietu Sportowego w Mogilnie, o którym poinformujemy wszystkich zainteresowanych.

Oto Złota Dziesiątka:

Agata Grabowska, półmaratony, Mogilno

Agnieszka Kędzierska, nordic walking, Kijkowe Trzemeszno

Adam Kinowski, tenis ziemny na wózkach, IKS Spartakus Koźmin Wlkp.

Antoni Krajnyk, piłka nożna, Pogoń Mogilno

Grzegorz Mądry, nordic walking, Kijkowe Trzemeszno

Nina Michalska, pływanie Orka Mogilno

Weronika Michalska, pływanie, Orka Mogilno

Kinga Podhorodecka, karate, IKSK Sekcja Mogilno

Tomasz Spychalski, boks, Zagłębie Konin

Kacper Strzelecki, piłka nożna, Pogoń Mogilno

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 21 lutego.

Marek Holak, 15 II 2019

Naprawdę - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.