Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Części do zachodnich maszyn rolniczych - PHU Tomasz Nowak
16 lutego zostały rozdane medale za rozgrywki Mogileńskiej Ligi Futsalu. Najlepszą drużyną okazał się Independence. fot. Damian Stawski

Tak się złożyło, że ostatni mecz sezonu Mogileńskiej Ligi Futsalu decydował o mistrzostwie. W pełnym dramaturgii spotkaniu Independence pokonało Franek Team 4:3.

16 lutego w hali widowiskowo-sportowej w Mogilnie rozegrano XXIV kolejkę Mogileńskiej Ligi Futsalu. Mecze i sytuacja ułożyły się tak, że nadal przed tą ostatnią kolejką dwa zespoły liczyły się w walce o mistrzostwo i dwa zespoły liczyły się w walce o 3. miejsce. Co ciekawe w obu przypadkach o miejscach decydowały bezpośrednie pojedynki, które kibice mogli oglądać w sobotę.

Najpierw w spotkaniu o 3. miejsce Włod-Dach pokonał Young Team aż 8:0. Bezkonkurencyjnym faworytem tego spotkania został Wiktor Mrówczyński. Włod-Dach utrzymał więc 3. pozycję.

Z kolei w meczu o mistrzostwo Independence pokonało Franek Team 4:3, a decydującego gola w końcówce dla Independence zdobył Jacek Wojciechowski. Przed tą kolejką obie drużyny miały taką samą ilość punktów.

Oprócz pucharów i medali dla drużyn wręczono także indywidualne wyróżnienia dla zawodników, którzy znaleźli się w drużynie marzeń.

Więcej zdjęć w naszej galerii. Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemi Mogileńskiej w czwartek, 21 lutego.

Damian Stawski, 18 II 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.