16 lutego zostały rozdane medale za rozgrywki Mogileńskiej Ligi Futsalu. Najlepszą drużyną okazał się Independence. fot. Damian Stawski

Tak się złożyło, że ostatni mecz sezonu Mogileńskiej Ligi Futsalu decydował o mistrzostwie. W pełnym dramaturgii spotkaniu Independence pokonało Franek Team 4:3.

16 lutego w hali widowiskowo-sportowej w Mogilnie rozegrano XXIV kolejkę Mogileńskiej Ligi Futsalu. Mecze i sytuacja ułożyły się tak, że nadal przed tą ostatnią kolejką dwa zespoły liczyły się w walce o mistrzostwo i dwa zespoły liczyły się w walce o 3. miejsce. Co ciekawe w obu przypadkach o miejscach decydowały bezpośrednie pojedynki, które kibice mogli oglądać w sobotę.

Najpierw w spotkaniu o 3. miejsce Włod-Dach pokonał Young Team aż 8:0. Bezkonkurencyjnym faworytem tego spotkania został Wiktor Mrówczyński. Włod-Dach utrzymał więc 3. pozycję.

Z kolei w meczu o mistrzostwo Independence pokonało Franek Team 4:3, a decydującego gola w końcówce dla Independence zdobył Jacek Wojciechowski. Przed tą kolejką obie drużyny miały taką samą ilość punktów.

Oprócz pucharów i medali dla drużyn wręczono także indywidualne wyróżnienia dla zawodników, którzy znaleźli się w drużynie marzeń.

Więcej zdjęć w naszej galerii. Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemi Mogileńskiej w czwartek, 21 lutego.