Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Do Agnieszki Kędzierskiej z Trzemeszna uśmiechnął się los w tegorocznym konkursie sms-owym na najpopularniejszego sportowca ziemi mogileńskiej 2018 roku. Stało się tak, ponieważ w najkrótszym czasie odpowiedziała prawidłowo na pytanie konkursowe.

Do 14.00 15 lutego można było wysyłać sms-y w konkursie sportowym. Przypomnijmy, w treści sms-a należało podać numery trzech różnych zawodników, którzy zdaniem zgłaszającego byli najpopularniejsi w 2018 roku.

Ogółem przysłano 1663 sms-y, z tego 1624 były poprawne, a 39 było błędnych. O zwycięstwie w konkursie decydował czas przesłania prawidłowej odpowiedzi na pytanie, które zostało wysłane tuż po zakończeniu plebiscytu na telefony komórkowe. Pytanie brzmiało: Czy trenerem 2017 roku został Robert Padoł? W najkrótszym czasie prawidłowo (czyli „tak”) odpowiedziała Agnieszka Kędzierska z Trzemeszna, która w nagrodę otrzyma za pośrednictwem poczty sportowy zegarek.

Laureatce serdecznie gratulujemy, a uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Zachęcamy do wysyłania sms-ów w naszych kolejnych konkursach.

(mr), 21 II 2019

Rolniku - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.