Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Do rywalizacji przygotowuje się drużyna OSP z Wójcina  fot. Paweł Lachowicz

12 maja na boisku sportowym w Wójcinie (gm. Jeziora Wielkie) odbyły się gminne eliminacje zawodów sportowo-pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych.

Zawody były przede wszystkim ważnym sprawdzianem sprawności organizacyjnej i bojowej strażaków i będącego w ich posiadaniu podstawowego sprzętu, w tym motopompy, rozdzielaczy, prądownicy oraz węży. Zawody rozegrano w dwóch kategoriach sztafety pożarniczej 7x50 z przeszkodami i ćwiczeniach bojowych. W zawodach udział wzięły  drużyny złożone z członków jednostek OSP z terenu gminy. Jak co roku zawody sędziowała komisja z Państwowej Straży Pożarnej z Mogilna powołana przez Komendanta Powiatowego PSP bryg. Radosława Gałczyńskiego. Odbyły się też pokazy dziecięcych i młodzieżowych drużyn pożarniczych, które pokazały niezwykłą formę w starcie w ćwiczeniu bojowym.

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 16 maja. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 13 V 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.