Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail


Każdy zawodnik i trener działający w Pogoni Mogilno wbiegał na płytę stadionu i witał się z pozostałymi zawodnikami fot. Marek Holak

Na stadionie działacze klubowi zorganizowali dla mieszkańców piknik, który pokazał, że klub to jedna wielka rodzina, na dobre i na złe związana z Mogilnem.

Wczoraj, 23 maja Pogoń Mogilno obchodziła rocznicę 96-lecia powstania. Klub powstał 23 maja 1923 r. z połączenia dwóch innych klubów Wandy Mogilno i Polonii Mogilno (pisaliśmy o tym w artykule Mój pradziadek Stanisław założył Wandę i Pogoń). Na stadionie przy ul. Mickiewicza zaprezentowali się wszyscy zawodnicy trenujący w klubie. Były mecze, piknik dla mieszkańców i stoisko z klubowymi pamiątkami.

Szerzej w papierowym wydaniu Pałuk i Ziemi Mogileńskiej w czwartek, 30 maja.

Wiecej zdjęć w naszej galerii.

Marek Holak, 24 V 2019

Radni - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.