Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Na jednym z punktów kontrolnych Katarzyna Przybyszewska sprawdza wiedzę harcerzy z SOSW w Strzelnie fot. Magdalena Lachowicz

28 maja na terenie Koła Łowieckiego Darz Bór w Kurzebieli (gm. Strzelno) odbył się IX powiatowy harcerski bieg patrolowy.

Organizatorem i zarazem komendantem biegu był phm. Arkadiusz Przybyszewski z 13. Drużyny Harcerskiej wraz z mogileńską Komendą Hufca. Do startu biegu stanęło 12 drużyn harcerskich z powiatu mogileńskiego. - Celem naszego biegu jest przede wszystkim integracja środowisk harcerskich, ale także sprawdzenie wiedzy i umiejętności z zakresu technik harcerskich i sprawnościowych – powiedział nam główny organizator biegu Arkadiusz Przybyszewski.

Każda drużyna miała za zadanie przejść trasę liczącą 4 km po miradzkim lesie, gdzie w różnych jego miejscach usytuowanych było 5 punktów kontrolnych. Rywalizacja była bardzo wyrównana, a drużyny od zajęcia miejsc dzieliła minimalna liczba punktów. O miejscu drużyn w większości oprócz punktów, zadecydował czas. 

Zwycięska drużyna z rąk komendantki Hufca ZHP w Mogilnie hm. Barbary Bultrowicz oprócz nagrody głównej otrzymała okazały puchar. Pozostałe drużyny otrzymały atrakcyjne nagrody oraz upominki. Impreza zakończyła się śpiewem i harcerskim kręgiem.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 30 V 2019

Droga - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.