Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Radość dzieci z Przedszkola nr 2 w Strzelnie ze zwycięstwa fot. Magdalena Lachowicz

Przedszkolaki z placówek z terenu gminy Strzelno w sobotę 8 czerwca rywalizowały w XIII Gminnej Olimpiadzie Sportowej Przedszkolaków.

Gospodarzem sportowych zmagań był tradycyjnie Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego w Markowicach (gm. Strzelno). Olimpijskie zmagania odbyły się na boisku szkolnym. Przedszkolaki konkurowały w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci w wieku 3-4 lata i dzieci 5-6 letnie. W tym roku swoje reprezentacje wystawiło Przedszkole nr 1 i nr 2 ze Strzelna oraz oddziały przedszkolne we Wronowych i Markowicach. Poszczególne reprezentacje zmagały się w pięciu konkurencjach sportowych. Dodatkową konkurencją był indywidualny bieg na 40 metrów. W przerwie między zmaganiami kolejnych drużyn zaprezentowała się grupa taneczna przedszkolaków z Markowic. Ponadto freestyle zaprezentował mieszkaniec Strzelna Michał Nowacki. Młodzi zawodnicy i ich opiekunowie z rąk dyrektor szkoły Marii Żukowskiej otrzymali puchary, dyplomy i medale.

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 13 czerwca. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 9 VI 2019

Droga - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.