Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Podczas zawodów odbył się plener malarski, gdzie chętni malowali farbami na drewnianych płytach ustawionych na sztalugach fot. Paweł Lachowicz

15 czerwca nad jeziorem w Łąkiem (gm. Strzelno) odbyły się integracyjne zawody wędkarskie.

Integralną częścią spotkania był piknik na powitanie lata. Po raz drugi zawody miały charakter integracyjny, gdyż do udziału zaproszono dzieci niepełnosprawne.  

Impreza rozpoczęła się akcją sprzątania świata. Uczniowie klasy Va Szkoły Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi w Strzelnie pod kierunkiem Tatiany Kępińskiej sprzątali tereny wzdłuż brzegu jeziora. Następnie rozpoczął się piknik i zawody. Całość odbyła się na plaży znajdującej się w centrum Łąkiego. Na przygotowanych 12 stanowiskach na złowienie największych okazów ryb w dwóch grupach z wielką cierpliwością oczekiwało 21 młodych wędkarzy. Uczestnicy złowili płocie i okonki. Uczestnicy otrzymali nagrody, którymi były akcesoria wędkarskie. Dodatkowo zwycięzcy otrzymali puchary. W czasie trwania zawodów na plaży trwał integracyjny piknik. Odbył się plener malarski, podczas którego chętni malowali farbami na drewnianych płytach ustawionych na sztalugach, były też zajęcia plastyczne prowadzone w namiocie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Strzelnie. Dla wszystkich uczestników przygotowane były nagrody. Nie zabrakło też muzyki, o którą zadbał Mariusz Perła Perlicki z Mogilna.

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w środę, 19 czerwca. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 17 VI 2019

Naprawdę - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.