Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Nagrodę burmistrza Dariusza Chudzińskiego odbiera uczeń Szkoły Podstawowej im. A.A. Michelsona w Strzelnie Franciszek Matusiak fot. Magdalena Lachowicz

Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum z terenu gminy Strzelno odebrali stypendia naukowe za szczególne osiągnięcia w nauce, muzyce, tańcu oraz sporcie. W tym roku na nagrody przekazano z budżetu gminy 13.000 zł. 

Uroczystość wręczenia nagród burmistrza Dariusza Chudzińskiego odbyła się 18 czerwca w sali obrad Urzędu Miejskiego w Strzelnie. Oprócz nagrodzonych uczniów uczestniczyli w niej dyrektorzy szkół, wychowawcy oraz rodzice. Tradycyjnie uczniowie odebrali z rąk burmistrza oraz kierownika referatu oświaty Ewy Szadkowskiej listy gratulacyjne. Nagrody otrzymali uczniowie, którzy szczególnie wyróżnili się w nauce, osiągnęli sukcesy na niwie sportowej i artystycznej oraz reprezentowali gminę w różnych olimpiadach przedmiotowych, sportowych, konkursach plastycznych oraz muzycznych.

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 27 czerwca. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 18 VI 2019

Radni - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.