Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Sędziowie zawodów Aleksander Panert, Laura Szubarga i prezes Stowarzyszenia ECCe Homo Lidia Chudzińska wręczają puchar oraz nagrodę zwyciężczyni zawodów w kategorii L (powyżej 150 cm) obiera fot. Magdalena Lachowicz

W niedzielę, 22 września na plaży w Łąkiem (gm. Strzelno) w okolicy stajni od strony lasu pod patronatem Pałuk odbyły się zawody Hobby Horse, czyli skoki przez przeszkody na kukłach koni.

Podczas zawodów na uczestników czekały liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Było strzelanie z łuku, dart, zumba dla dzieci. Czas zebranym muzycznie umilał zespól Dixie Team z Mogilna oraz zespół śpiewaczy Strzelnianki. Odbył się też pokaz taneczny. Dla przybyłych przygotowana była grochówka, kiełbaski z grilla, chlew ze smalcem i ogórkiem oraz domowe wypieki. Pomysłodawczynią zawodów była Julia Zemska ze Strzelna, a głównym organizatorem Stowarzyszenie Ecce Homo przy współpracy MGOKiR, ZAZ i Stowarzyszenia Niebieskie Serducho. Patronat honorowy objął wicestarosta Marian Mikołajczak, a patronat medialny Pałuki i Ziemia Mogileńska.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Magdalena Lachowicz, 23 IX 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.