Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Wyskok Jacka Brezyny do piłki i wybicie piłki głową uchroniło gospodarzy od utraty gola fot. Paweł Lachowicz

Zespół z Wójcina zdobył komplet punktów, pokonując rywali z Tuczna 3:2.

W niedzielę, 27 października na boisku w Wójcinie (gm. Jeziora Wielkie) rozegrany został mecz pomiędzy wójcińskim Tarantem a Cukrownikiem Tuczno. Już w 6 min gospodarze stracili bramkę. Szybko się jednak zmobilizowali i w 24 min wyrównującego gola zdobył Radosław Konieczka. W 37 min zawodnik z Tuczna strzelił bramkę samobójczą i pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 2:1.
Druga połowa rozpoczęła się rewelacyjnie dla Taranta. Już w 46 min bramkę zdobył Piotr Konieczka. Gospodarze od tego momentu zwolnili tempo gry, a na boisku zaczęło się robić nerwowo w 53 min po celnym strzale gości. Mimo wielu ataków goście nie wykorzystali swoich okazji, gdyż bramkarz Taranta Juliusz Kulczewski nie dał się zaskoczyć.
Tarant Wójcin - Cukrownik Tuczno 3:2 (2:1). Tarant: Kulczewski, Kulczycki, Kowalski, Brezyna, Palmowski, R. Konieczka, Nowak, P. Konieczka, Kwiatkowski, K. Konieczka, Lenartowski, Sadowski, Kozłowski, Ossowski, Ciesielczyk, M. Lewandowski, W. Lewandowski, trener: Radosław Konieczka.