Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Mecz na mokrej murawie i przy padającym deszczu nie należał do łatwych fot. Paweł Lachowicz

Mokra murawa przeszkadzała w niedzielę zawodnikom w rozgrywaniu akcji.

Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie w minioną niedzielę 27 października na własnym boisku podejmowało Victorię Kołaczkowo. Pierwsza połowa meczu przebiegła spokojnie i bezbramkowo. Druga połowa przyniosła zarówno zawodnikom, jak i kibicom nieco więcej emocji. Mokra murawa przeszkadzała zawodnikom w dobrym rozgrywaniu akcji. Nerwowo było na boisku, jak i na trybunach. Mimo wielu dobrych sytuacji, żadnemu z zespołów nie udało się ich wykorzystać i mecz zakończył się bezbramkowo.

Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Victoria Kołaczkowo 0:0; Pogranicze: Frąckowiak, Mańkowski, Kubaszewski, Giszter, Szczepaniak, H. Ciesielczyk, Czapik, M. Ciesielczyk, Sulanowski, Andrzejczak, Beinka, Kowalski, Jąkalski, Ornatek, Marcinkowski, Andrzej Lisowski, Adam Lisowski, trener: Marcin Kaźmierczak.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 29 X 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.