Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

W akcji tenisista Pogoni Mogilno Michał Wojewódka fot. Damian Stawski

Lider II ligi z trudem, ale uporał się z najsłabszą drużyną w tabeli z Kościerzyny.

26 października liderująca Pogoń Mogilno była bliska pierwszej straty punktów w sezonie. Mogilnianiena wyjeździe grali z KUKS Remus Kościerzyna. Niepokonana Pogoń spodziewała się łatwego pojedynku z ostatnią drużyną, tak jednak nie było.

Już po grach singlowych było 2:2, gdzie wygrane odnieśli jedynie Mateusz Woskowicz i Michał Wojewódka. Potem para deblowa Daniel Murawski i Michał Wojewódka pewnie wygrała swoje spotkanie 3:0, ale ich koledzy musieli uznać wyższość rywali i było 3:3. Warto jednak podkreślić, że debel Woskowicz z Wojciechem Maćkowiakiem prowadził już 2:0 w meczu i ostatecznie przegrał. Potem kolejny cenny punkt zdobył w singlu Wojciech Maćkowiak, przegrał natomiast Michał Wojewódka i zrobiło się 4:4. Aby nie stracić ligowych punktów, ostatnie dwie gry w meczu Pogoń musiała wygrać. Tak też się stało. Szalę zwycięstwa na korzyść Pogoni przechylili Daniel Murawski (łatwo pokonał przeciwnika 3:0) oraz Mateusz Woskowicz, który ograł 3:1 lidera drużyny przeciwnej.

Swój mecz rozgrywali tego samego dnia tenisiści stołowi Pogoni II Mogilno występujący w III lidze. We własnej hali podejmowali UKS OSiR II Brodnica. Pogoń wygrała 8:5 i awansowała na 7. pozycję w tabeli. Z zespołem z Brodnicy mogilnianie będą prawdopodobnie walczyć właśnie o utrzymanie w III lidze. Po 3 punkty w tym meczu zdobyli Damian Marciniak i Bohdan Jędrzejewski, 2 punkty zdobył Mirosław Pierzchała, a bez punktów ukończył pojedynek Adam Bieńkowski.

Damian Stawski, 29 X 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.