Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Uczestnicy zawodów startowali w karnawałowych przebraniach fot. Roman Wolek

Fundacja Aktywne Trzemeszno zorganizowała 11 stycznia trzeci bieg VI Grand Prix Trzemeszna w biegach. Zawody Grand Prix składają się łącznie z 4 biegów/ marszów nordic walking na dystansie 10 km-bieg i 5,5 km-nordic walking. Start i meta znajdują się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Jutrzenka w Gołąbkach.

Styczniowe zmagania nosiły nazwę Biegu Karnawałowego. Dlatego też wielu zawodników wzięło udział w zawodach w karnawałowych przebraniach.

Tym razem czołowe lokaty przypadły zawodnikom z gminy Trzemeszno. W nordic walking zwyciężył Grzegorz Mądry z Trzemeszna z czasem 35,57, przed również reprezentującą gród Kilińskiego Małgorzatą Szczudlik. Trzeci był Jerzy Buczkowski ze Żnina.

W biegu na dystansie 10 km wygrał Paweł Świątkowski z Jastrzębowa z czasem 37,49, drugi był Jarosław Jagieła z Bydgoszczy a trzeci Marcin Orlikowski ze Szczytnik Duchownych.

Biegom dla dorosłych towarzyszyły biegi dla dzieci ze szkół podstawowych. Dla przedszkolaków zorganizowano Bieg Faciątka, w którym dzieciom mogły towarzyszyć rodzice. Dla wszystkich dzieci przygotowano medale i słodycze.

Włączono się również do 28. Finału WOŚP.  W trakcie imprezy odbyło się kwestowanie na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci.

                                                                                                  Roman Wolek, 11 I 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.