Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Kibice wiernie dopingowali zawodniczki Sokoła Mogilno przez cały sezon   fot. Marek Holak

Już po dwóch wygranych setach niedzielnego meczu z SMS Police, kibice mogli odśpiewać klubowy hymn Hej Sokoły!

Dlatego po dwóch setach, bo Sokołowi do utrzymania w II lidze brakował tylko 1 mały punkt, a tyle zespół otrzymuje za wygranie minimum dwóch setów. Ostatecznie Sokół Mogilno wygrał cały mecz 3:0 (25:17, 25:14, 25:18) i zdobył trzy punkty. Zawodniczki Szkoły Mistrzostwa Sportowego z Polic stawiały opór tylko do połowy I seta, potem zwycięstwo przyszło już gładko.

Sokół z Policami rozgrywał mecz awansem z kolejki, która odbędzie się 29 lutego.

Do końca rozgrywek pozstały jeszcze dwie kolejki. Nad Politechniką Poznań, Sokół ma już 8 punktów przewagi. Politechnika zagra jeszcze u siebie 29 lutego z Kościanem i 7 marca na wyjeździe ze Spójnią Stargard. Sokół ma do rozegrania jeszcze jeden mecz, 7 marca w Kościanie. Nie ma on już jednak żadnego znaczenia dla końcowego układu tabeli.

Sokół utrzymał się w II lidze bez konieczości rozgrywania spotkań fazy play-off. Po meczu prezeska klubu Agnieszka Laskowska podziękowała kibicom, a najmłodszym siatkarkom, który przez cały sezon pomagały w czasie spotkań, prezeska i zawodniczki wręczyły po czekoladzie. Trener Michał Muszyński i prezeska Agnieszka Laskowska mogą spokojnie myśleć o przygotowaniach zespołu do nowego sezonu 2020/2021.