Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Części do zachodnich maszyn rolniczych - PHU Tomasz Nowak

Małgorzata Szczudlik z Trzemeszna to zwyciężczyni tegorocznego konkursu sms-ego na najpopularniejszego sportowca ziemi mogileńskiej 2019 roku. Wygrała, ponieważ w najkrótszym czasie odpowiedziała prawidłowo na pytanie konkursowe.

Do 14 lutego do 14.00 przyjmowane były sms-y w konkursie sportowym. W ich treści należało podać numery trzech zawodników, którzy zdaniem zgłaszającego są najpopularniejsi. W sumie na najlepszego sportowca ziemi mogileńskiej przysłanych zostało 1862 sms-ów, z tego 1624 były poprawne, a 39 było błędnych.
O zwycięstwo w konkursie przesądzał czas przesłania prawidłowej odpowiedzi na wysłane tuż po zakończeniu plebiscytu na telefony komórkowe pytanie. W najkrótszym czasie zrobiła to pani Małgorzata Szczudlik i to ona w nagrodę otrzyma zegarek sportowy.
Wszystkim uczestnikom głosowania sms-owego na sportowca 2019 roku bardzo dziękujemy za udział w konkursie, a laureatce serdecznie gratulujemy. Zachęcamy do wysyłania sms-ów w kolejnych konkursach.

Dziesiątka najpopularniejszych sportowców 2019 roku.

Mirosława Roszak, 14 II 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.