Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

- Złota dziesiątka sportowców, trener roku i działacz roku 2019 fot. Paweł Lachowicz

Pływaczka powtórzyła ten sukces z roku 2018. Trenerem roku 2019 został Michał Muszyński. Działaczem roku 2019 Adam Krasicki.

Bankiet Sportowy z okazji XIX Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Ziemi Mogileńskiej 2019 roku odbył się 27 lutego w restauracji Józefina w Mogilnie. Na uroczystość przybyli zawodnicy i zawodniczki z najlepszej dziesiątki. Towarzyszyli im najbliżsi, trenerzy, działacze, prezesi klubów sportowych.
Poza pucharami i dyplomami od redakcji Pałuk, sportowcy z poszczególnych gmin otrzymali także nagrody od starosty mogileńskiego, wójtów i burmistrzów. W tym roku w dziesiątce reprezentowane były 4 gminy z terenu ziemi mogileńskiej - Dąbrowa, Mogilno, Strzelno i Trzemeszno. Całe podium obsadzili przedstawiciele gminy Mogilno.

Na podstawie przesłanych do redakcji kuponów i głosowania sms-owego dziesiątka najpopularniejszych sportowców przedstawia się następująco:

1. Weronika Michalska - pływanie (gmina Mogilno)

2. Nina Michalska - pływanie (gmina Mogilno)

3. Maciej Kopiński - piłka nożna (gmina Mogilno)

4. Filip Loks - piłka nożna (gmina Mogilno)

5. Jakub Wojciechowski - piłka nożna (gmina Strzelno)

6. Agnieszka Kędzierska - nordic walking (gmina Trzemeszno)

7. Jacek Lewandowski - piłka nożna (gmina Dąbrowa)

8. Tobiasz Piotrowicz - piłka ręczna (gmina Strzelno)

9. Gracjan Gawroński - piłka nożna (gmina Mogilno)

10. Julita Piechnik - taniec sportowy (gmina Mogilno).

Działacza i trenera roku 2019 ze zgłoszonych kandydatur wybrała kapituła konkursu. Działaczem Roku 2019 został Adam Krasicki (organizator imprez biegowych - Mogilno), a za Trenera Roku 2019 uznano Michała Muszyńskiego (siatkówka - Sokół Mogilno)

Dziękujemy Czytelnikom za liczny udział w naszej zabawie, a wszystkim zawodnikom i zawodniczkom gratulujemy.

Szczegółowe wyniki głosowania na wszystkich 28. nominowanych sportowców opublikujemy w najbliższym numerze tygodnika Pałuki w czwartek, 5 marca.

Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 27 II 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.