Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Sokół Mogilno może już spokojnie przygotowywać się do kolejnego sezonu w II lidze   fot. Marek Holak

Niewiele zabrakło, by sokolanki zajęły ostatecznie V miejsce w II lidze i przegoniły na finiszu Energetyka II Poznań - zaledwie 1 punktu.

Mecz kończący rozgrywki II ligi siatkarskiej kobiet pomiędzy UKŻPS Kościan a Sokołem Mogilno odbył się w sobotę 7 marca na hali w Kościanie.

Jak relacjonuje nam prezes mogileńskiego klubu Agnieszka Laskowska: - Mecz z Kościanem rozpoczęliśmy w składzie: Karolina Łuczyszyn, Edyta Mazurczak, Wiktoria Przybyło, Łucja Koziorowska, Monika Łuczak, Kinga Pawlak oraz Maja Pilarczyk. Pierwszy set to pełna kontrola naszego zespołu. Świetna seria zagrywek Edyty Mazurczak oraz skuteczna gra na siatce całego zespołu pozwoliły gładko wygrać seta. Kolejny set wyglądał bardzo podobnie przy pełnej naszej kontroli. Trzeci set był bardzo zacięty, przegrywaliśmy 19:18, ale ataki Wiktorii Przybyło oraz Edyty Mazurczak pozwoliły wygrać nam tego seta i cały mecz 3:0.

Trener: Michał Muszyński powiedział po meczu: - Jestem bardzo zadowolony z dzisiejszego meczu, ponieważ całe spotkanie rozegrały dziewczyny, które miały w trakcie sezonu mniej okazji do gry i pewnie wygraliśmy. Widać było super atmosferę i radość z gry.

Po meczu trener wręczył zawodniczkom czekolady z okazji Dnia Kobiet.

UKŻPS Kościan - Sokół Mogilno 0:3 (15:25, 17:25, 22:25)